Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-08-03 13:56:35

AaQo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 17
Punktów :   

Extreme #2



[Kamera pokazuje imitację fajerwerków, a na telebinie pojawia się karta meczowa. Kamera sprowadza fanów na komentatorów]

Micheal Cole: Witamy, na drugim Extreme.
Jerry Lawler: Dzisiejsze Extreme, będzie wyjątkowe z wielu powodów.
Micheal Cole: Dzisiaj poznamy Divas Champion's, a wiele walk będzie o pretendentów do tytułów mistrzowskich.
Jerry Lawler: Dzisiaj poznamy również oblicze Masked Kane, czy wyjawi nam jak walczy.
Micheal Cole: Według mnie to będzie krótka walka, nie miająca żadnego znaczenia dla Masked Kane. On wygra.
Jerry Lawler: Nie wiadomo, ale Kazarian robi furorę i dziś walczy o pretendenta do pasa Elite Tittle.
Micheal Cole: O, a kto to nam przerwał.


[CM Punk w swoim charakterystycznym stylu weszedł na ring, wzbudzając ogromne brawa wśród starszych fanów]

CM Punk: Jest wiele rzeczy, dla których tu przyszłem. Myśląc o mojej przyszłości w federacji, łączę się z pasem mistrzowskim WPW. Pewnie za chwilę ktoś mi przerwie, i wysłucham coś nędznego w jego wykonaniu. Ale nie tracąc czasu antenowego powiem że Straight Edge Society powraca. Mam dla was zagadkę, kto będzie ich członkami. Hmmm... nie wiecie. Dobrze, Dobrze dowiecie się. Jeszcze ktoś mi nie przerwał, ah... to jest mały sukces. Panie i Panowie, powitajcie stajnie S.E.S, a jej członkowie to.



Jerry Lawler: Chris Hero razem ze CM Punk.
Micheal Cole: Może to wypali.



Micheal Cole: O mój boże. Amazing Red w stajni S.E.S



Jerry Lawler: Pan Rob Terry będzie współpracował z grupą S.E.S

CM Punk: I ostatni, ale jak przepiękny. Nasz pupilek, który będzie wojować w dywizji Div. Przed państwem Mickie James.



Jerry Lawler: Mickie James pupilkiem Straight Edge Society.

CM Punk: Grupa Straight Edge Society powraca po kilku latach przerwy. W nietypowym składzie ale powraca. Teraz w tym, miejscu zagwarantujemy wszystkim że Rob Terry zdobędzie dzisiaj pretendenta do tytułu Elite Tittle, a Mickie James zainspiruje nas Divas Tittle. Prawda? No prawda, a dlaczego... Bo Straight Edge Society powraca.

[Na arenie zgasło światło, i wszyscy wiedzieli co się stanie. Po jakiś kilku sekundach światło zapaliło się i wszyscy leżeli na macie. Kamera skierowała się na telebin, a tam stał Masked Kane.]

Jerry Lawler: Kompletna dominacja.
Micheal Cole: Powtarzasz się, za zeszłotygodniowym Extreme też tak mówiłeś.



Micheal Cole: Ależ emocji, dzisiaj jest związanych z WPW.

Hulk Hogan: Brawo Masked  Kane, brawo Society. Kane zejdź, proszę. Punk, Punk. Co tym przemówieniem i nową grupą chciałeś wszystkim uświadomić. Że jesteście słabi, a dzisiaj ani Mickie, ani Rob, ani ty nie zdobędziecie pretendentów, lub tytułu w przypadku James. Uwierz mi, że robiąc tą grupę, ludzie przestaną was lubić, i zostaniecie znienawidzeni przez wszystkich tu zgromadzonych. Leżcie sobie, to tylko osłabia waszą psychikę przed dzisiejszymi pojedynkami.

[Hogan wyszedł z ringu, a Kane przez drabinę zeszedł na ziemię i poszedł razem z Masked Kane'm. Hulk Hogan spacerkiem poszedł z Kane'm do swojego biura by przedyskutować parę spraw. Na tym kamera gaśnie, a przesuwa się w inne miejscie]
-------------------------------------------------
Micheal Cole: Świetny segment, czy ujrzymy Streight Edge Society jeszcze raz.
Jerry Lawler: Widziałeś to czterech nie dało rady jednemu.
Micheal Cole: Nie widziałem bo zgasło światło.


[Na arenę pierwsze weszły Ashley i Trush Stratus, gdy doszli do środka rampy. Miz i Morrison pokazali swoję sygnatuty i przeszły przez tunel zrobiony przez dziewczyny.]

Micheal Cole: Grupa The Dirty zapowiada się ciekawie.
Jerry Lawler: Dziewczyny robią swoje.


[Styles i Daniels weszli na ring, w charakterysztycznym sposobie]

Jerry Lawler: Christopher ostatnio świetnie się porozumiewa z Styles'em.
Micheal Cole: Tak, ciekawe co z tej przyjaźni wyniknie.

[Na ring pierwsi wyszli A.J Styles i The Miz, wszyscy gotowi.]

*GONG*

The Miz ostro ruszył do ataku, sprowadzajac rywala do defensywy. Po intensywnym klinczu nadszedł czas na Headlock Takedown któremu stojącemu w parterze A.J Styles'owi wyszedł nie na dobrę. Świetna praca Miz'a na środku ringu zaprocentowała świetny Russian Leg Sweep. Sprowadzenie Styles'a do narożnika i zmiana z Morrison'em. Miz trzymając za ręce rywala umożliwył wykonanie Big Boot'a w klatkę piersiową Morrison'owi. Morrison sprowadza rywala na środek ringu i odlicza, ale tylko do dwóch. Morrison podnosi rywala, odbija go od lin i wykonuje Hip Toss. Zmienia się z Miz'em, który juz stał na narożniku. Miz frunie w powietrzu, ale chybia z atakiem na Styles'a. A.J wykorzystując swoją szanse na zmiane, z trudem doczołguje się do swojego narożnika i oczywiście zmienia się z Daniels'em. Daniels wchodzi do ringu i od pierwszej chwili zakłada rywalowi mocny Headlock Takedown. Po niespełna kilku chwilach, puszcza, odbija się od lin, i wykonuje lekki Punt Kick. Ponownie odbija się od lin i wykonuje Springboard Knee Drop. Sędzia odlicza, ale tylko do dwóch. Daniels już zmęczony zmienia się z A.J Styles'em. Ten wchodząc do ringu przyciągnął rywala do swojego narożnika i intensywnymi kopnięciami zmierzał do ofensywy. Zmiana z Daniels'em i mamy Dropkick w twarz, dla siedzącego Miz'a. Daniels podnosi rywala, chce odbić od lin, ale przy linach Miz złapał się ich i ledwo co zmienił się z Morrison'em. Morrison wskakuje na górna linę i wykonuje Springboard Hurricanrane na Daniels'ie. Wbija go w swój narożnik i mocnymi chopami powala rywala na matę.

Micheal Cole: Ładna walka, co nie Jerry?
Jerry Lawler: Tak, a twojemu Mizowi odechciało się walczyć.

Morrison ustawia rywala w swoim narożniku, ale co to. Miz odepchnięty z narożnika, i A.J Styles ratuje swojego kolege łapiąc go za nogi i wyciągając z ringu przed finisherem Morrison'a. John oczywiście chybia a Daniels spokojnie przypina rywala. 1.... 2.... Morrison dotyka nogą lin. Daniels odbija się od lin i próbuje Moonsault. Jest już w locie, ale jednak Morrison wystawia kolana i Daniels nadziewa się na nogi zawodnika The Dirty. Ashley powiedziała coś na ucho Miz'owi, a on tylko wyciągnął ręke do Morrison'a. Tam, symulowana zmiana udana i Miz wchodzi do ringu. Robiąc Sprignboard Leg Drop i naskakując kolankiem na brzuch rywala wzbudza u Ashley podniecenie. Jest gotowa wejśc na ring, ale sędzia nie daje jej wejść. Miz podnosząc rywala, złapał go w pozycji to Scull Crushing Finale i wykonał tą właśnie akcje. 1.... 2.... 3.... The Dirty zostaje pretendentami do tytułu Tag Team Tittle.

Winner is The Dirty

[Po walce dziewczyny zwycięzców weszły na ring i wyśmiewały się z drużyny przegranych. Ashley i Trish uścisneli się i wszyscy wznosząc ręce do góry pokazali jaką są fantastyczną grupą.]
------------------------------------------------
[A w szatni dla zawodniczek Velvet Sky grali w karty.]

Velvet Sky: Wygrałam, jestem najlepsza. Miałam karateke i dziesiątkę.

Angelina Love: Nie karatekę, tylko dobrą kartę miałaś. I tak, wygram nastepną partię, bo jestem od Ciebie lepsza i wogóle jest zajebista w porównaniu do Ciebie i dbam o cerę codziennie.

Velvet Sky: Proszę Cię ty zajebista. Zajebista to jestem ja, z moim ego, a nie ty z twoją urodą. Ale i tak jestem ładniejsza.

Angelina Love: Taaa... Ale ty masz zmarszczki i wogóle zajebiście małe cycki które nosisz tylko dla szpanu. Utnij je sobie.

Velvet Sky: Dobra, zagrajmy w papier nożyce i kamień. Kto wygra ta jest najśliczniejszą dziewczyną na świecie ok.

Angelina: No nie wiem, ty masz pewnie sposób i dlatego tak mówisz. Już ja Cie znam.

Velvet Sky: Nie jestem świnia zgadzasz się, czy wymiękasz. Bo jak wymiękasz to jest zdzira i wszystko co jest podobne do niej.

[Angelina zgodziła, się! Raz dwa trzy. Angelina papier, Velvet nożyce. Velvet ucieszyła się z tego powodu i poszła do ekspresu zrobić kawę]
--------------------------------------------------------
Micheal Cole: Velvet jest dobra w gry dla dzieci.
Jerry Lawler: A co ty myślałeś że nie, ale nie będzie walczyła o Divas Tittle.
Micheal Cole: Lepiej żeby była odpowiedzialna za rozwój swojego Tag Team z Angelina Love.



Micheal Cole: Tak, piękność, kobieta ideał.

[Mickie James wraz z grupą Straight Edge Society wpadli na ring, by usłyszeć gwizdanie fanów]



Jerry Lawler: Ooo... Lita w towarzystwie Edge może troszkę namieszać.

[Lita w towarzystwie Edge, przyszła na ring]



Micheal Cole: Grupa The Dirty
Jerry Lawler: Stawiam na Lite

[Grupa The Dirty przyszła na ring, w charakterystyczny dla siebie sposób]

[Wszyscy gotowi, a więc sędzia kazał zabić...]

*GONG*

Mickie ruszyła na Trish, a Ashley na Lite. Obie panie okładały swoje przeciwniczki punchami, a gdy przestały wywaliły je z ringu. Chłopcy mocno dopingujący swoje dziewczyny, przekrzykiwali się nawzajem. W ringu tylko Mickie i Ashley. Zawodniczka grupy S.E.S weszła w intensywny klincz ze swoją rywalką. Ashley kopiąc rywalkę w brzuch, wypracowała sobie na chwilę przewagę wywalając ją w narożnik grupy S.E.S. Ashley chciała już wykonać Corner Clothestline, ale CM Punk wystraszył Ashley i ona zeszła z ringu. Mickie sama na ringu i grupa S.E.S oklaskiwała swojego pupilka. Lita weszła na ring i powaliła rywalkę Shoulder Block'iem. Lita przypina ale tylko do jednego. Ashley w ringu i mamy Snap DDT dla Lity. Ale Mickie James opanowała emocje Ashley i wykonała jej Big Boot w czaszkę. Mickie podnosi Lite i Body Slam. To również spotkało Ashley, która nie dała rady się wydostać chociąz próbowała. Trish Stratus, na górnej linie i mamy The Hurricanrane od Trish Stratus dla Mickie James. Trish pomogla wstać Ashley i obie wykonały na Mickie German Suplex. Kamera sprowadzona na Edge, grupę The Dirty i Grupę S.E.S. Edge i The Dirty połączyli swoje siły, ale i tak nie dali rady Straight Edge Society. Streight Edge Society wzniosło ręce do góry a przerażone dziewczyny podbiegły do lin by zobaczyć to co się dzieje. Mickie była spokojna, i wykonała na trzech rywalkach Hot Shot.

Micheal Cole: Nudna walka, chyba zaraz tam wejdę wygłosić żeby ktoś zakończył tą walkę.
Jerry Lawler: Cole ani mi się wasz.

Mickie uśmiechnieta poszła za ring, by pogratulować chłopcom. Mickie nie zauważając zasadzki dziewczyn podeszła do nich smiejąc się wniebogłosy. Wszystkie trzy kobiety złapały Mickie za nogę i ciągneły ją, aż upadła. Ashley wstaje i wykonuje Clothestline który eleminuje na jakiś czas Mickie. Również to spotyka Ashley która została wywalona przez Lite. Trish Stratus podnosi oponentkę która się nazywa Lita i wykonuje jej The Rope Plancha. Przypina ale tylko do dwóch po interwencji Mickie James spomaganej przez Straight Edge Society. Ashley Massaro na narożniku i mamy świetny Missile Dropkick dla Mickie. Lita się podnosi i mamy Superkick dla Ashley i Trish Stratus. Została tylko James, ale dla niej też coś miała. Ta niespodzianka to Leg Drop. Lita łapie się za włosy i okrzepuje je tak ja Edge. Ashley wstaje i mamy świetny Spear w wykonaniu Lity. Uśmiechnięty Edge wstający z ziemi krzyknał,, Bramo Lita,, ale spotkała go za to surowa kara, ponieważ usłyszeli to S.E.S i było wiadome co będzie. Lita bała się o swojego chłopaka i aż nie zauważyła że Ashley dostała od Mickie James świetny Spinebuster. Trish dostała Body Slam, ale Lita świetnie wybroniła się od Body Slam od Mickie James i wykonała Twist of Fate na środek ringu. Sędzia odlicza i 1....... 2.........3.......... Ashley próbowała jeszcze przerwać pin ale jednak nie zdążyła.

Winner is Lita - Divas Tittle

[Lita biorąc pas, od technicznego podeszła do Edge i ucałowała go. Oboje weszli na ring i zrozumieniem pocałowali się w policzki]
-------------------------------------------------------
[Promo najbliższego PPV, rozpoczynającego przygotowania do WrestlingMania.]

[A w ringu Kazarian, który za kilka chwil będzie walczyć o pretendenta do tytułu Elite Tittle]

Kazarian: Wpłynięcie na moje konto 100 tysięcy dolarów za reklamowanie w telewizji słowa WPW się opłaciło. Jestem tu, nie dla wrestlingu. Oczywiście mówię tu, o walkach, a nie segmentach. Robię to po to, by fani na mnie gwizdali, a przedewszystkim dla pieniędzy. Ja nie jestem szczególnym człowiekiem który wyróżnia się w tłumie. To nie ja odkryłem amerykę, i to nie ja pobije Rob'a Terr'ego. To nie ja go pobiję, to kto? Ja napewno nie, ja go tylko rozpierdole na małe części. A ta grupa S.E.S to wielka komedia która podbija ratingi organizacji. Cieszy mnie to, że ta organizacja jeszcze nie upadła. Popatrzcie na publikę, jest was tylko kilku, przez to że wprowadzono ograniczenie wiekowe. Hulk Hogan i cały Creative Team zabroniło obrażania kogoś, kto rujnuje całą tą federację. Przepraszam, nie powiem kto, ale Hulk powinien to wyjawić w najbliższym czasie. Dobrze koniec z tym, bo widzę że wam się spać chce, i na ring w tej chwili powinien przyjść mój rywal ze swoją komediową grupą. Lepiej nie zadzieram bo dostanę w pierdol. Żartowałem oczywiście!!!



[Rob przyszedł na ring w ubraniu S.E.S i w charakterystycznym dla siebie sposobie. Zawodnicy w ringu, sprawdzenie czy grupa Nexus nic nie ma, by mogło coś zaszkodzić walce. Sędzia karze rozpoczynać walkę i na całej hali usłyszeliśmy już trzeci...]

*GONG*

Rob Terry ruszył do ataku, ale przy próbie puncha w twarz, Kazarian zablokował jego ręke i sam przeszedł do sprowadzania rywala do defensywy. Kazarian kopię rywala w brzuch, a ten pada na kolana. Kaz łapie go za głowę i wykonuje ładny DDT. Rob łapiąc się za głowę, lekko ogłuszony wstaje i atakuje nogę swojego oponenta którym jest Kazarian. Członek grupy S.E.S atakuje jeszcze raz kolano rywala Low Kick'iem. Odbija się od lin i wykonuje Running Bulldog. Przypina ale sedzia doliczył tylko do jednego. Terry podnosi dzisiejszego przeciwnika i mocno wbija go w narożnik. Bierze rozbieg i mamy Corner Clothestline. Terry bierze odpwowiedzialność za nie uwagę sędziów. Grupa S.E.S atakuje Kazariana. Sędzia się odwraca, a grupa obmyśla plan. Terry przychodzi do Kazariana, przeciąga go na środek przypinając. Jeszcze świeży Kazarian odbija za pierwszym razem pokazując że jest najlepiej wytrzymałym zawodnikiem wśród wszystkich zawodników WPW. Kazarian podnoszony przez Rob'a przeszedł do intensywnego ataku łokciem w brzuch rywala. Terry za trzecim odczunym bólem puścił i za kare za tak długą ofensywę dostał Back Bady Drop Spinebuster. Kazarian podnosi dzisiejszego rywala i intensywnym ruchem ciała wykonuje świetny Brigding Northern Lights Suplex. Kazarian zupełnie zdemolował rywala, więc pora na odpoczynek w narożniku. Terry wstaje i mamy dla niego dość ładny Slingshot DDT. Kazarian rozbiega się z próbą Big Boot, ale Rob Terry świetnie kontruję to na kopnięcie w genitalia.

Micheal Cole: Ooo... nie chciał być w skórze Kazariana.
Jerry Lawler: Ciekawe jak jego jaja.

Rob Terry prowadzi wzrokiem swojego przeciwnika, a za kilka chwil widzimy Hooligan Kick. Kazarian z wielkim hukiem przewraca się na matę i zostaje odliczony do dwóch. Kazarian jest mocnym zawodnikiem, i nie straszny jest ten atak. Rob sprowadza Kazariana do lin. Przechodzi na krawędź ringu i próbuje wykonać Slingshot DDT. A jednak Kazarian kontruje to na Catching Cutter. Mamy odliczanie ale tylko do dwóch po dość szybkim dotknięciu lin przez Terr'ego. Kazarian wstaje i pasywnym ruchem przekręca się w stronę całego S.E.S. Mruga oczko do Mickie James, i wykonuje na już stojącym Rob'ie Terry Kneeling Bely To Back Pelidriver. To oznacza tylko jedno. 1...... 2...... Rob Terry łapie się lin. Niewiarygodnę że po takim potężnym ataku ze strony Kazariana, Terry dotyka lin. Kazarian podnosi swojego rywala ale doznaje niezłego bólu w okolicach brzucha. To Rob Terry atakujący jego brzuch, za czwartym razem Terr'emu udaje się uwolnić. Łapie Kaza za ręke i wykonuje mu Short- Arm Clothestline. Terry przypina ale tylko wszyscy usłyszeli dwa. Terry wstaje i atakuje Slingshot Leg Drop'em głowę rywala. Po tym ataku, podnosi rywala i wykonuje mu Snap DDT. Odlicza, ale znów wszyscy usłyszeli dwa klepnięcia w matę. Zdenerwowany Terry tłumaczy sędziemu że było trzy ale on nie przyznaje mu racji. Wnerwieni Amazing Red i Chris Hero już chcieli wejść do ringu, ale zatrzymał ich CM Punk deklarując że to nic nie da. Terry podnosi swego rywala i próba Chokeslam, ale jednak Kazarian uwalnia się. To jednak Kaz'owi nie wyszło na dobre ponieważ dostał kopniaka w brzuch i ponowna próba Chokeslam udana. 1........ 2......... 3........... Koniec znakomitej walki!

Winner is Rob Terry

[Na ring weszli członkowie Straight Edge Society, zmiatając z ringu Kazarian'a. CM Punk osobiście pogratulował Terr'emu zwycięstwa i kazał wszystkim podnieść zwycięzce. Rob Terry już podniesiony, był oklaskiwany przez Punk'a. Tym obrazkiem kamera przeistacza się na parking samochodowy.]
---------------------------------------------------
[A na parkingu Jeff i Matt Hardy. Bracia Hardy demonstrowali jak otworzyć czyiś samochód bez dodatkowych narzędzi.]

Jeff Hardy: Kurwa Mać, daj jednak te narzędzia, bo rozpierdole łomem to wszystko. Matt ty mnie wogóle słyszysz.

Matt Hardy: Nie... mieliśmy pokazać fanom jak się otwiera samochód bez łoma, a nie z łomem. Czy to prawda?

Jeff Hardy: Dobra jak chcesz, ale zapamiętaj, łom i tak by był bezkonkurencyjny. Wszystkie inne rzeczy odpadają.

[Jeff wziął zamach i wyważył szybę samochodu. Weszedł do samochodu i kazał starszemu z braci Hardy'ch także wsiąść. Matt jednak odmówił i zauważył że nadchodzi właściciel samochodu Chris Jericho. Bracia odjechali, a Jericho ruszył za nimi w pogoń bez żadnych sukcesów.]

[Promo El Generico]
-----------------------------------------------------
Micheal Cole: El Generico dobrze się zapowiada, przecież to jeden z dwóch zamaskowanych ludzi w tej federacji.
Jerry Lawler: Tak, Hulk Hogan zaskakuje nas nim w tym Promo. Świetne promo braci Hardych.
Micheal Cole: Nie pierwsze nie ostatnie.



Micheal Cole: Wiemy jak wygląda, ale on to robi by pokazać jakim jest heel'em.
Jerry Lawler: Sprawdzimy go w Handicap Match'u.



Micheal Cole: D'R-T jest świetnie przygotowane na Handicap Match?
Jerry Lawler: Skąd ja mam wiedzieć, ale i tak nie mają szans z zamaskowanym Kane'm.

[W ringu Masked Kane i koledzy po fachu czyli R-Truth i D'Angelo Dinero. Pora zaczynać i sędzia kazał uderzyć specjalną pałką w...]

*GONG*

Masked Kane ostro ruszył na dzisiejszych rywali, pokazując że tacy rywale nie są mu straszni. Wykonał na nim podwójny Clothestline i podnosząc R-Truth'a do góry wywalił go z ringu. W ringu tylko leżący Dinero i Kane. Kane złapał rywala za szyję, ale D'Angelo Dinero zdołał kopnąć rywala w nogę i spróbować German Suplex. To jednak mu się nie udało, a potęzny German Suplex wykonał Masked Kane. The Big Red Monster naskoczył na rywala Leg Drop'em. R-Truth wskakuje do ringu i atakuje plecy rywala. Masked Kane nic z tego nie robi i jeszcze wykonuje na Truth'u Chokeslam. Sędzia zaczyna odliczać. 1...... 2...... D'Angelo Dinero przerywa. Wkurzony trochę Kane, popatrzył na Dinero wzbudzając u niego strach. Podniósł rywala do góry i wywalił go z ringu wprost na stół komentatorski.

Jerry Lawler: Aaa.... ratunku, murzyn leci.
Micheal Cole: Uhh... ale brzydko wylądował.

Masked Kane znów łapie za szyję Truth'a i wykonuje Chokeslam. 1..... 2..... tylko dwa. Masked Kane dziwnym wzrokiem popatrzył na wstającego D'Angelo Dinero i poszedł za nim aż do stołu komentatorskiego. Złapał go w pozycji do Powerbomb i właśnie ten atak mu wykonał, na stół komentatorski. Micheal Cole aż zapiszczał, a R-Truth wyszedł z ringu atakując punchami głowę Masked Kane. Kane nic sobie z tego nie robił, tylko złapał za szyje R-Truth'a i wykonał po raz trzeci Chokeslam ale teraz na stół komentatorski. Włożył Truth'a do ringu i odlicza, ale tylko do dwóch. Z Deka zdenerwowany Kane podnosi rywala i wykonuje mu Tombstone Pelidriver uzyskując tym samym PinFall.

Winner is Masked Kane

[Masked Kane rzucając rywala za ring, poszedł do Micheal Cole i zabrał mu mikrofon. Weszedł na ring i powiedział.]

Masked Kane: Kane, Kane zwyciężył i powraca by wszystkich demolować. Nie patrzę, czy to Hulk czy najlepszy wrestler na świecie. Wszyscy dostali Chokeslam i tego się trzymajmy. Masked Kane is Heel.

[Kane wychodząc z ringu, ani nie śmiał spojrzeć się w kierunku kamery. Ale zaraz, zatrzymał się na rampię i popatrzył chwilę do kamery. Złapał kamerzystę za szyję i wykonał mu Chokeslam udowadniając mu że jest idealnym zawodnikiem by zdobyć tytuł NWA Champions.]
---------------------------------------------
[A na zapleczu w roli reportera, Velvet Sky, urocza reporterka ujrzała Shawn'a Micheals'a. Przywołała go do siebie, i zaproponowała wywiad. Shawn się zgodził, drapiąc sie za uchem]

Velvet Sky: Witaj Shawn, mam dla Ciebie parę pytań, czy zgodzisz się udzielić wywiadu.
Shawn Micheals: Jak nie jak tak, no zadawaj słonko.
Velvet Sky: Pierwsze pytanie, czy masz zamiar zdobyć jakikolwiek tytuł w WPW.
Shawn Micheals: Tak, a ty byś nie chciała.
Velvet Sky: No, myśle że Tak. Ale taki autorytet jak ty, mógłby gnić jako Jobber w World Proffesional Wrestling?
Shawn Micheals: Oczywiście że nie, każdy chciałby poczuć, chwilę chwały, i zostań narodowym bohaterem.
Velvet Sky: No, tak, o Hulk. Hulk, prezes, czy mógłbyś tu przyjść.
Hulk Hogan: Nie spiesze się na przemowę.
Velvet Sky: Aha... To powodzenia.
Shawn Micheals: Poszedł, fajny człowiek z tego Hulk'a.
Velvet Sky: Tak, Tak... Tylko stary, jak na mój wiek.
Shawn Micheals: Tak, daj mi ręke. Chce Ci coś dać.
Velvet Sky: Co takiego?

[Velvet Sky uścisła ręke Shawn'a i coś jej podarował. Shawn żegnając się puścił oczko do Sky i poszedł do swojej szatni. Uszczęśliwiona Velvet włożyła kartkę w cycki i poszła do automatu by na nim grać.]
----------------------------------------------------------
[A w ringu Hulk Hogan, który trzyma w ręku mikrofon i jest gotowy do przemowy]

Hulk Hogan: Panie i Panowie, przed państwem prezes World Proffesional Wrestling Hulk Hogan. Mam dla was bardzo złą wiadomość. Osaka Pro, japoński wrestler, nie zgodził sie na proponowany kontrakt. Zapewniając że podpiszę z nami kontrakt, zrobił z nas wszystkich debili. Nie wiem dlaczego, ale zapewniam was że już nigdy w tej federacji go nie ujrzycie. Co powiedział mi na zakończenie rozmowy, nie było przyjemne. Nie powiem co powiedział bo to by był grzech. Co ja mówię, wielki grzech. Ale nie mówmy tu o grzechach, bo nie o tym jest rozmowa. Jestem po wstępnych rozmowach z Alberto Del Rio, nie wiem czy dołączy, ale napewno będzie częścią WPW. Oczywiście, nie zostanie gościem specjalnym ale mam nadzieję że będzie się pojawiać na House Showach WPW, oraz za kulisami. Alberto potrzebujemy Cię! Mam do Ciebie wielką prośbę, nie rób nas w balona, tak jak Osaka Pro bo nie wyjdzie Ci to na dobrę. Wszyscy Cię dopadną, tak jak za tydzień Osake Pro. Nie warto zadzierać, z ludźmi, którymi są lepsi od Ciebie. Zape...



[CM Punk ze swoim S.E.S przyszedł na ring domagając się wreszcie walki.]

CM Punk: Hulk, proszę Cię. Przestań gadać o zawodnikach zerowej klasy. Popatrz na mnie, na Terrego, na Amazing'a oraz Hero. Oni są lepsi od twojego Del Rio, i Osaki Pro. Za chwilę, okaże się kto jest lepszy w walce wieczoru w której zmierze się w Triple Match'u. Mam nadzieję że zapamiętaz co teraz powiem. Nie pijemy, Nie palimy, Nie bierzemy i jesteśmy od Ciebie lepsi. Przysięga Straight Edge Society. Domagamy się natychmiast walki.

Hulk Hogan: Punk, Punk, Punk. Naprawdę myślisz że przysięga S.E.S, jest przysięgą doskonałą. Popatrz ona się wogóle nie rymuje. Byś wymyślił nową, bo myśląc że jesteście najlepsi, narobicie sobie wrogów. Pupilek Mickie James, nie zdobyła tytułu. Co prawda Rob Terry wygrał walkę z Kazarianem, ale to tylko fartem. Ty CM Punk marnujesz tą swoją grupę. Hulk Hogan jest pewien że nie wytrzymacie, do najbliższej gali WPW. Po twoim rozstawieniu i twoim epizodem na początku gali, można przyznać że ta grupa pęknie jak bańka mydlana. Ale nie zabierając czasu antenowego. Zapraszam na ring Christian'a i Matt'a Twardego...



Micheal Cole: Matt Hardy, wschodząca gwiazda WPW.
Jerry Lawler: Tak, ale Punk jest od niego lepszy.
Micheal Cole: Jeszcze zobaczymy.

[Matt Hardy pokazujący swoją sygnaturę już w ringu]



Jerry Lawler: Były mistrz WHC Champion w WWE Christian.
Micheal Cole: Captain Charizma jest widocznie wyluzowany, patrząc na jego wyluzowanie.
Jerry Lawler: Christian, może nie wygra, ale doda tej walce tego czego Punk ani Matt nigdy nie dodadzą.

[Punk, Christian, i Matt w ringu pora zaczynać starcie. Sędzia klepie w ręce i mamy...]

*GONG*

Stojący przy sobie Matt i Christian dogadali się co do spraw Punk'a i zaatakowali razem lidera S.E.S. Wepchneli go do narożnika i obaj mu wykonali potężny Irish Whip w narożnik. Doskonałym podwójnym German Suplexem wywalili Punk'a z ringu. Christian spojrzał na Matt, a Matt na Christiana. Obaj zaatakowali i obijali się mocnymi punchami. Christian nie wytrzymał i upadł, a powracający CM Punk arogancko przypiął, go ale Matt był spokojny i przerwał te komediowe odliczanie. Matt podniósł rywala w celu Side Effect, ale Punk świetnie to zablokował i wykonał Pepsi Twist. Sędzia odlicza, ale dwa po interwencji Christian'a. Christian podniósł Punk'a i wykonał Knife Edge Chop by choć troszkę przybliżyć się do wygrania. Po drugim chopie, Punk otrząsnął się i zaatakował pięścią twarz rywala. Po piątym uderzeniu wykonał Clothestline eleminując na chwilę Christian'a. Pozostali tylko wstający właśnie Matt Hardy i Punk. Punk jeszcze mało zmęczony wymierzył maczugę w plecy rywala, oraz ładny dla oka Tilt-a-whirl backbreaker. Przypiął, ale tylko dwa. Christian już w ringu, puka od tyłu Punk'a i próbuje wykonać KillSwitch. To się jednak nie udaje, po ataku Hardy'ego. Hardy łapie obu rywali w pozycji do Side Effect i tym właśnie atakiem powala obu przeciwników na matę. Matt odlicza, obu naraz, ale w tym samym czasie Punk i Christian odbijają. Wstający Hardy odbił nogami od lin i mamy Springboard Leg Drop. Matt przypina Christian'a, ale interwencja Punk'a który atakuje pięścią Matt'a. Punk wstaje, i dusi rywala Headlock Takedown. Kątem oka widzi, jak Christian wstaje, ale z zaskoczenia wymierza mu High Kick. Punk duszący rywala, odczuł ból w okolicach brzucha. Było wiadomo kto ten ból powoduje. To Matt Hardy który łokciem przy dopingu publiczności atakuje brzuch Punk'a. Członek S.E.S puszcza, i dostaje Dropkick w twarz od Christian'a. Dodatkowo Matt Hardy łapie go za plecy i Christian wykonuje Big Boot na Punk'u. Obaj wywalają Punk'a z ringu, ale gdy się odwracają Punk już jest na linach...

Jerry Lawler: Patrz Punk na linach, co to może być...
Micheal Cole: Pewnie akcja wysokiego ryzyka...

...i wykonuje Missile Dropkick na obu rywalach. Odlicza Christian'a ale tylko dwa, ponieważ Captain Charizma dotyka palcami lin. Matt łapie obu rywali za głowę i wywala ich z ringu. Punk samotny już w ringu, cieszy się razem z grupą S.E.S. Ale i on, po upływie czasu wędruje za ring, i wykonuje Go To Sleep na Hardy'm, uderzając przy tym brata Jeff'a o krawędź schodków. Christian biegnie na Punk'a, ale dostaje Powerslam wprost na schodki i leżącego Matt'a. Punk przywołuje swoich rywali do porządku, wkładając ich po kolei do kwadratowego pierścienia. Matt podnosi na barki Matt'a, ale co to Christian łapie Punk'a wprost na swój finisher i mamy KillSwitch. 1...... 2........ Matt przerywa. Cóż za walka, cóż za emocję. Niewiadomo co teraz w tych głowach się pojawia, czy zło czy dobro. Matt podnosi obu rywali jednocześnie i wykonuje na nich podwójny Clothestline. Ale co to Jeff Hardy ponownie pojawia się z drabiną. Matt spojrzawszy na swego brata, zrozumiał co się kroi. Podniósł Punk'a i wykonał na nim Twist of Fate. To samo zrobił z Christian'em. I teraz pytanie co zrobi Matt Hardy. Przypnie? Czy może wejdzie na drabinę i wykona akcję wysokiego ryzyka?. Tak Matt Hardy wejdzie na drabinę. Matt Hardy leci już po zwycięstwo, ale zatrzymuje go Punk który wstając wyciąga kolano, wykonując tym samym Go To Sleep. Punk jeszcze eleminuje Christian'a i odlicza Matt'a do trzech powodując że na najbliższej gali ujrzymy walkę Jeff Hardy vs CM Punk.

Winner is CM Punk

[Po walce grupa S.E.S wkroczyła do ringu, i każdy wykonał na rywalu Punk'a swój finisher. Wszyscy podnieśli ręce i tym obrazkiem kończymy już drugie Extreme.]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.harrypottergramy.pun.pl www.kkk.pun.pl www.kino.pun.pl www.21-kr.pun.pl www.mkontakt.pun.pl